X
تبلیغات
زولا

صندلی مدیریتی راحتیران T1125

مکانیزم: سینکرون
جنس کفی: فوم سرد
جک صندلی: کورس 8 سانتی
تعداد پایه: 5 پایه

معرفی صندلی مدیریتی راحتیران T1125

صندلی مدیریتی راحتیران مدل T1125 دارای طراحی بسیار زیبا و خاصی می باشد و تمام قطعات به کار رفته در آن از بهترین نوع با کیفیت بالا می باشد. مکانیزم به کار رفته در صندلی مدیریتی راحتیران T1125 از نوع سینکرون می باشد.

معرفی صندلی مدیریتی راحتیران T1125

در ادامه معرفی صندلی مدیریتی راحتیران T1125 باید بگوییم که تکیه گاه این صندلی مدیریتی از سه قسمت ساخته شده است ک قسمت پایینی برای گودی کمر، قسمت میانی برای پشت کمر و قسمت هد رست برای تکیه دادن سر می باشد.

طراحی و کیفیت صندلی مدیریتی راحتیران T1125

در صندلی مدیریتی راحتیران Rahatiran T125 هر چیزی به صورت جداگانه قابل تنظیم می باشد از جمله دسته صندلی که پد این دسته از جنس بهداشتی انتگرال می باشد که به صورت عمودی و چرخشی نسبت به میز کار قابل تنظیم است.

طراحی و کیفیت صندلی مدیریتی راحتیران T1125

در مورد طراحی و کیفیت صندلی مدیریتی راحتیران T1125 باید گفت که جنس پارچه تکیه گاه این صندلی اداری، از نوع توری مش است که باعث می شود تا گردش هوا در قسمت تکیه گاه بالا برود و کاربر در زمان استفاده طولانی از صندلی دچار تعرق نشود.

صندلی مدیریتی راحتیران Rahatiran T1125

تنظیمات صندلی مدیریتی راحتیران Rahatiran T1125 توسط شاسی هایی که در زیر نشیمنگاه است انجام می شود. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید صندلی مدیریتی راحتیران Rahatiran T1125 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است. 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت صندلی مدیریتی با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی پلاتر 

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور ویدئو وال مانیتور صنعتی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.