صندلی مدیریتی سیلور M913

مکانیزم: تلیت سه حالته
جنس کفی: چوب
جک صندلی: جک بادی 8 سانتی
تعداد پایه: 5 پایه

معرفی صندلی مدیریتی سیلور M913

 صندلی مدیریتی سیلور M913 دارای مکانیزم تلیت سه حالته می باشد. فریم کفی و پشتی این صندلی مدیریتی از تخته 8 لایه یک تکه بوده و جنس کفی آن از چوب است. همچنین صندلی مدیریتی Silver M9113 دارای جک بادی می باشد.

معرفی صندلی مدیریتی سیلور M913

در ادامه به معرفی صندلی مدیریتی سیلور M913 باید گفت که تنظیمات صندلی این مبلمان اداری شامل تنظیم ارتفاع صندلی، تنظیم زاویه ی کف و پشت و تنظیم قدرت فنر مکانیزم می باشد. صندلی مدیریتی سیلور M913 مناسب برای دفاتر دولتی، اداره جات، آموزشگاه ها، دفتر مدیر مجموعه، ارگان ها و نهادهای دولتی می باشد.

طراحی و کیفیت صندلی مدیریتی Silver M913

صندلی مدیریتی Silver M913 دارای ترمز تنظیم زاویه بوده و مکانیزم صندلی با پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک و اتصالات با پوشش گالوانیزه می باشد. خرطومی محافظ جک این صندلی مدیریتی که از صندلی اداری به شمار می رود از جنس پلی پروبیلن می باشد.

طراحی و کیفیت صندلی مدیریتی Silver M913

در مورد طراحی و کیفیت صندلی مدیریتی Silver M913 باید گفت که دسته ها از جنس دایکست آبکاری نیکل کرم شده با رو دسته انتگرال و پایه از ورق به ضخامت 2 میلی متر با آبکاری نیکل کروم می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید صندلی مدیریتی سیلور M913 با توجه به ویژگی های خوبی که دارد مقرون به صرفه است.

صندلی مدیریتی سیلور Silver M913

صندلی مدیریتی سیلور Silver M913 دارای روکش صندلی از جنس چرم مصنوعی درجه یک می باشد. همچنین چرخ صندلی از جنس پلی پربیلن R60 است که دارای قرقره هایی از جنس پلی امید صنعتی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی پلاتر 

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور ویدئو وال مانیتور صنعتی

تجهیزات شبکه  سانترال تلفن سانترال  بیسیم  تلفن بیسیم  تلفن رومیزی تلفن باسیم باتری یو پی اس
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.