X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

رفتن به طبیعت از جمله تفریحات بسیار لذت بخشی است که تقریبا همه آن را دوست دارند. معمولا در آن مکان ها، وجود بیسیم می تواند بسیار کاربردی باشد. در مناطق خارج جاده ای، تقریبا آنتن تلفن همراه و وسایل ارتباطی وجود نداشته و تنها با استفاده از بی سیم می توان ارتباط برقرار کرد. بیسیم دستی از جمله تجهیزاتی است که کاربران حرفه ای به همراه خود دارند. بیسیم دستی کوهنوردی در هنگام صعود و یا برگشت، علاوه بر آسان تر کردن ارتباط و هماهنگی، می تواند نجات دهنده جان انسان ها نیز باشد. با استفاده از بیسیم کوهنوردی، در قسمت های صعب العبور، می توانید به انتخاب مسیر مناسب، اطلاع از وضعیت همراهان و بسیاری از این موارد را در دسترس داشته باشید. از مهمترین ویژگی های بی سیم، ارتباط آنها بدون نیاز به آنتن های مخابراتی بوده و با استفاده از امواج رادیویی کار می کنند. توصیه می کنیم اگر به دنبال خرید بیسیم دستی هستید، دقت کنید که از مدل های مجاز آن استفاده کرده تا به مشکل برنخورید.

بیسیم دستی کوهنوردی

بیسیم دستی کوهنوردی

وجود بی سیم در بسیاری از مشاغل، مفید و در برخی حتی ضروری است. به عنوان مثال، نیروی های امنیتی، نظامی و امداد و نجات، به دستگاهی نیاز دارند که در همه جا قابل استفاده باشد و مشکلی در آنتن دهی نداشته باشد. با وجود بیسیم، این نگرانی برطرف می شود و می توان به آسانی ارتباط برقرار کرد. با داشتن بیسیم دستی کوهنوردی، در طول مسیر، کسی گم نمی شود و در صورت بروز مشکل، می تواند با همراهان خود تماس بگیرد. البته بیسیم بطور کلی معایبی نسبت به تلفن های همراه دارد که در مقایسه با امکاناتی که دارد، به چشم نمی آید، زیرا در مناطق خاص و بیرون شهر، گوشی تلفن همراه عملا کاربردی ندارد. بیسیم می تواند ارتباط را در این مناطق مسیر کرده و ساعت ها بدون نیاز به شارژ مجدد قابل استفاده است.

شرکت ایده برتر پارسیان سعی دارد با فروش بیسیم دستی مجاز و مناسب کوهنوردی و طبیعت گردی، علاقمندان به این ورزش و حرفه را کمک کند تا تجربه لذت بخشی از طبیعت گردی خود داشته باشند.


ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی پلاتر

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور ویدئو وال مانیتور صنعتی

تجهیزات شبکه  سانترال تلفن سانترال  بیسیم  تلفن بیسیم  تلفن رومیزی تلفن باسیم باتری یو پی اس
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.